Hakkımda

Hakkımda

Aysu Erkol

Aysu Erkol, Sakarya ve İstanbul’da Uzman Klinik Psikolog olarak çalışmaktadır ve özel olarak psikoterapi ve psikolojik danışmanlık uygulamaktadır.

Bilişsel Davranışçı Terapi uygulamaktadır.

Yetişkinlere, bireysel & çift olarak; ergenlere ve ailelerine Türkçe ve İngilizce, yüz yüze ve online psikolojik danışmanlık ve psikoterapi sunmaktadır.

Türk Psikologlar Derneği üyesidir.

Aysu Erkol, Sakarya Anadolu Lisesi’nde okudu. Koç Üniversite Psikoloji bölümünü yarı burslu olarak başarıyla tamamladı. Üsküdar Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji yüksek lisansını okudu.

Balıklı Rum Hastanesi Vakfı, Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Şişli Etfal Hastanesi’nde stajyer psikolog olarak görev aldı.
Üsküdar Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık Birimi’nde psikoterapi hizmeti sundu.
Np İstanbul Beyin Hastanesi’nde Uzman Klinik Psikolog olarak staj yaptı.

Prof. Dr. Hakan Türkçapar’dan Bilişsel Davranışçı Terapi Kuramsal ve Beceri eğitimlerini aldı. John Hopkins Üniversitesi’nden Psikolojik İlkyardım eğitimi aldı. Dr. Emel Stroup’tan Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimini tamamladı. Dr. Anne M. Slocum McEneaney’den Grup Psikoterapi eğitimini aldı. Türk Psikologlar Derneği’nde WISC-4 çocuklar için zeka testi eğitimini aldı. Jale Kerimol Johnson’ın verdiği Madde Bağımlılığı eğitimini tamamladı.

Psikoloji ile ilgili kongre, seminer, eğitim ve süpervizyonlara katılmaya devam etmektedir.

Bağlantılar
Bağlantılar

Aysu Erkol © 2024 | Musewalk tarafından ♥ ile kodlandı.